ZAPOJ SE

CONNECT SKUPINKY

Connect skupinky se schází během týdne za účelem budovat společenství a poskytovat bezpečné prostředí, kde se můžeš dozvědět víc o Bohu. Protože každý z nás je jedinečný, snažíme se, aby i naše skupinky zaměřené na růst byly různorodé, aby si každý mohl najít skupinu věřících, se kterými si bude rozumět. Některé naše skupinky se schází pravidelně, zatímco jiné jsou jen krátkodobé. Spolu trávíme čas studiem a praktickým aplikováním Božího slova na naše životy, ale také na modlitbách a ve společném očekávání Božího zásahu v životě každého z nás. Také nabízíme méně formální skupinky, kde spolu chodíme na kávu a povídáme si o tom, co se zrovna děje v našich životech. Ať už se ti víc líbí kterýkoliv přístup, doufáme, že se zapojíš a budeš růst s námi. 

NAJDI SI SVOU SKUPINKU CONNECT

Středeční skupinka Connect: Donovan & Jessica Spronk

Otevřeno všem nezadaným, párům, rodinám, matkám psu a dalším. Připojte se k nám každou druhou středu prostřednictvím Zoom, 19:30 - 20:30. 

Podrobnosti o schůzce jsou k dispozici na vyžádání nebo prostřednictvím sociálních médií.

Čtvrteční skupinka Connect: Abel & Precious, Michal & Kassia 

Otevřeno všem studentům, mladým profesionálům, nadšencům pro cestování a dalším. Připojte se k nám každý čtvrtek prostřednictvím Zoom, 18:30 - 19:30. 

Podrobnosti o schůzce jsou k dispozici na vyžádání nebo prostřednictvím sociálních médií.

NEDĚLNÉ BOHOSLUŽBY ONLINE

Pro aktuální opatření, naše komunita se setkává "virtuálně" každou neděli pro bohoslužby na platformě Church Online. Věříme, že navzdory nejistotě dnešního světa se můžeme držet zaslíbení, že Ježíš se nikdy nemění a že Bůh neustále pracuje v každém z nás (Židům 13: 8). Přidej se k nám pro čas českých a anglických chval, mocnému slovu a speciálnímu segmentu pro děti Destiny Kids na konci každé bohoslužby.

DESTINY DĚTI ONLINE

Program Destiny děti má za cíl proměnit životy dětí skrze evangelium Ježíše Krista, inspirovat je a pomoci jim rozvíjet jejich obdarování. Program je veden skupinou zapálených mladých lidí, kteří milují Boha a mají vztah k dětem. V současné době provozujeme speciální segment na konci každé online bohoslužby pro vaše nejmenší.

TÝM VEDOUCÍCH

Členové našeho týmu milují Ježíše celým srdcem a rádi slouží ostatním. Původně jsme z různých národů po celém světě, ale jedna věc nás spojuje: Bůh je dobrý a jeho plány pro tebe, pro tvou rodinu a pro tvůj národ jsou ještě lepší, než si umíš představit.

Tito vedoucí tu pro tebe chtějí být, duchovně tě vést, modlit se za tvou životní cestu, pomáhat ti růst, starat se o to, jak se ti žije, a rozvíjet tvůj potenciál. Ve všech těchto rolích jednáme v Boží lásce a milosti, a Duch svatý nám pomáhá na každém kroku.

Pro víc info o naší církvi, nebo v případě potřeby pastorské péče, budeme moc rádi když nás budete kontaktovat.