ZAPOJ SE

CONNECT SKUPINKY

Connect skupinky se schází během týdne za účelem budovat společenství a poskytovat bezpečné prostředí, kde se můžeš dozvědět víc o Bohu. Protože každý z nás je jedinečný, snažíme se, aby i naše skupinky zaměřené na růst byly různorodé, aby si každý mohl najít skupinu věřících, se kterými si bude rozumět. Některé naše skupinky se schází pravidelně, zatímco jiné jsou jen krátkodobé. Spolu trávíme čas studiem a praktickým aplikováním Božího slova na naše životy, ale také na modlitbách a ve společném očekávání Božího zásahu v životě každého z nás. Také nabízíme méně formální skupinky, kde spolu chodíme na kávu a povídáme si o tom, co se zrovna děje v našich životech. Ať už se ti víc líbí kterýkoliv přístup, doufáme, že se zapojíš a budeš růst s námi. 

NAJDI SI SVOJÍ CONNECT SKUPINKU

Čtvrtek Connect - Balbinova 10, Vinohrady | Čtvrtek v 19:00 (Se začátkem v říjnu)

Family Connect - Na Valech 4, Hradčany | Pátky v 17:00 (Se začátkem v říjnu)

Český Connect - již brzy

NEDĚLNÍ SETKÁNÍ

Naše společenství pořádá setkání každou neděli jak v češtině, tak v angličtině. Nemáme žádná pravidla pro to, co si vzít na sebe, ani žádné zvláštní požadavky, které byste museli splňovat, abyste se k nám mohli připojit. Doporučujeme, abyste přišli přesně takoví, jací jste. Přineste si kafíčko a chovejte se tu jako doma. Naše setkání jsou neformální, zahrnují chvály a vyučování, které dohromady zaberou asi hodinu. Během obou nedělních setkání je vašim nejmenším k dispozici dětský program Destiny děti. Zdržte se i po skončení, je tu možnost se s někým pomodlit, přispět skrze desátky nebo dary nebo společně jít k večeři Páně, pokud se na to budete cítit. Prosíme vás, nezapomeňte před odchodem vyplnit naši návštěvnickou kartičku, abychom se s vámi mohli sejít třeba na kávu a lépe vás poznat.

DESTINY DĚTI

Program Destiny děti má za cíl proměnit životy dětí skrze evangelium Ježíše Krista, inspirovat je a pomoci jim rozvíjet jejich obdarování. Program je veden skupinou zapálených mladých lidí, kteří milují Boha a mají vztah k dětem. Každou neděli jsou Destiny děti pod dohledem dobrovolníka z dětského týmu, na kterého se jako rodič můžete obrátit, pokud budete mít jakékoliv otázky. Všichni dobrovolníci jsou nadšení pro službu Bohu a vedení dětí k Ježíši berou jako své poslání.

TÝM VEDOUCÍCH

Členové našeho týmu milují Ježíše celým srdcem a rádi slouží ostatním. Původně jsme z různých národů po celém světě, ale jedna věc nás spojuje: Bůh je dobrý a jeho plány pro tebe, pro tvou rodinu a pro tvůj národ jsou ještě lepší, než si umíš představit.

Tito vedoucí tu pro tebe chtějí být, duchovně tě vést, modlit se za tvou životní cestu, pomáhat ti růst, starat se o to, jak se ti žije, a rozvíjet tvůj potenciál. Ve všech těchto rolích jednáme v Boží lásce a milosti, a Duch svatý nám pomáhá na každém kroku.

Pro víc info o naší církvi, nebo v případě potřeby pastorské péče, budeme moc rádi když nás budete kontaktovat.