STAŇ SE ČLENEM

STAŇ SE ČLENEM

V Destiny Praha je vždy každý vítaný. Každého setkání se účastní lidé všech věků i zkušeností. Jsou tu dlouhodobí členové i nováčci, co se zatím jen snaží zorientovat. S nadšením ale vítáme nové členství v naší církvi. Budeme rádi, když se tak rozhodneš i ty. Můžeš do církve chodit, nebo být její součástí. Církev samozřejmě není hlavně budova, ale je to rostoucí rodina těch, kteří následují pána Ježíše. Někteří lidé raději jen zpovzdálí sledují druhé, jak prožívají zajímavé životy, než aby naplno žili ten svůj. Nezáleží na věku, na zkušenostech ani na kvalifikaci, každý z nás může změnit svět, každý z nás hraje důležitou roli.

Pokud jsi jen na návštěvě, a ještě nevíš jistě, jestli se chceš stát členem naší církve, stejně prosím vyplň následující formulář, abychom ti mohli dát vědět o novinkách a dalších důležitých informacích. 

KURZ PRO NOVÉ ČLENY

"According To The Pattern" - ATTP (Podle vzoru) je bezplatný kurz navržený tak, aby ti pomohl ti žít naplno a dosáhnout Božího plánu pro tvůj život. Tento kurz je založený na Bibli, je to takový "manuál pro život", vyučuje základní pravdy a pomáhá vybavit věřící pro život podle Božích hodnot.

Kurz pokrývá témata jako Bible a jak jí porozumět, víra, život a vypořádání se s minulostí, církev a budoucnost, modlitba, finance nebo vedení. Pro každého nového křesťana i pro každého, kdo si není jistý, jak prakticky žít podle Božího slova je tento kurz nesmírně užitečný.

Během roku pořádáme několik ATTP kurzů a moc rádi vás zapíšeme na ten nejbližší. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.